2 Haziran 2016 Perşembe

olamadınız, bir severus snape olamadınız


Ama hiç adil oynamıyorsun google translate. Hiç. Hayır gayet aklım başım yerinde, normal normal oturmuşum "after" aratıyorum kuracağım cümleye yerleştirmek üzere, sen tut, bunu yap. Bu düşmanına bile yapılmaz, bir insanın duygularına bu kadar yüklenilmez, tüm ruh hali böyle saniyeler içinde harabeye çevrilmez. Ayıp.
Hayır, kendimi halının üstüne atıp ağlamıyorum şu an. Kesinlikle.

4 yorum:

 1. Senin bloğuna uğradığımda genellikle fantastik bir filmdeki büyülü ormana girmiş gibi oluyorum.
  Teman ve stilin bu ve ben doğru yorumluyorum değil mi:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sanırım doğru yorumluyorsun diyeceğim ama daha önce hiç bu şekilde ifade eden olmamıştı, daha doğrusu ben bile böyle bir karar vermiş, ifade etmiş değilim. Yani bilinçli bir şekilde yapmadım ne yaptıysam, blog resmen kafamın içi gibi. Hatta tıpatıp aynısı, kafamın içi böyle burası gibi allak bullak karman çorman yazılar resimler videolar morlar maviler..Ama çok hoşuma gitti bu "fantastik film büyülü ormanı" ifadesi :D Yani bir anlamda kafamın içine böyle demiş oluyorsun, bayıldım :p

   Sil
  2. Şu sağdaki evim diye gösterdiğin fotoğraf bile şahane. Hatta belki böyle bir roman yazabilirsin. Çok senle bütünleşeceği için çok iyi bir şey çıkarabilirsin diye düşünüyorum.

   Ayrıca seni bu fantastikliğe sürükleyen bir hikaye var mı merak diyorum. Bende bir mimin var o yüzden. cevaplamak istersen
   http://www.nabrut.com/2016/06/tikandibabahikayesi.html

   Sil
  3. Çok teşekkür ederim mim için, okudumdu ama bir türlü aklımı çalıştıramadım. Biraz vakit alacak bu mim'i cevaplamak benim için sanırım ;)
   Bu resimdeki ev, Harry Potter'daki Weasleylerin evi-Kovuk. Hayatım boyunca ev diyebileceğim, en sıcak, en samimi ortam orası olduğundan bendeki yeri başka, gerçi sanırım neredeyse tüm Potterheadler için öyledir ama.

   Sil